(021) 22 01 45 32 - (0938) 692 1414
تهران، خیابان ولیعصر، ایستگاه خبرنگاران، برج جم، طبقه اول، واحد۴

بهترین دکتر جراح متخصص سرطان سینه – پستان خوب در تهران(ولیعصر)

دکتر سرطان سینه کیست؟ یکی از مهمترین دغدغه بیماران مبتلا به سرطان سینه و یا بیمارانی که گمان می کنند؛ به سرطان سینه مبتلا هستند، مراجعه به متخصص سرطان سینه است. تعداد زیادی از بیماران بعد از اینکه متوجه شدند به علائم سرطان سینه مبتلا هستند، نمی دانند به چه پزشکی مراجعه کنند؟! بسیاری از بیماران نیز اشتباهًا به متخصصان دیگر مراجعه می کنند، و این هزینه های درمان را افزایش می دهد؟ اگر می خواهید بدانید بهترین دکتر سرطان سینه کیست و یا برای درمان سرطان سینه به چه پزشکی مراجعه کنیم؟ تا انتهای این مطلب را همراه ما باشید.

دکتر سرطان سینه چه متخصصی است؟

برای درمان و تشخیص این بیماری می توانید از پزشکان زیر کمک بگیرید : 

متخصص آنکولوژی (بهترین دکتر تشخیص سرطان سینه)

بهترین دکتر سرطان سینه متخصص انکولوژی یا همان سرطان شناس است. سرطان شناسی شاخه ای از پزشکی است که به بررسی توده های سرطانی در بدن می‌پردازد. تشخیص، درمان و مراقبتهای بعد از درمان سرطان بر عهده این پزشک است. از آنجایی که این متخصص تسلط کافی بر شناخت این بیماری و نحوه درمان آن دارد، بهترین گزینه متخصص برای درمان سرطان سینه است.

بیشتر بخوانید : هورمون درمانی برای سرطان سینه

متخصص زنان و زایمان

یکی از متخصصانی که اغلب زنان برای بررسی بیماری های مربوط به پستان به آن مراجعه می‌کنند، متخصص زنان است. کار این متخصص بررسی و درمان بیماری‌های مربوط به زنان؛ زایمان و اختلالات ناحیه تناسلی است. این پزشک می تواند از طریق معاینه و انجام آزمایشات به تشخیص بیماری سرطان پستان به شما کمک کند،  اما نمی تواند مستقیما به درمان بیماری کمک کند و بعد از تشخیص بیماری شما را به متخصص مربوطه یا همان متخصص آنکولوژی ارجاع خواهد داد. 

بیشتر بخوانید : ایمونوتراپی چیست ؟ (روش نوین درمان سرطان سینه)

بهترین دکتر فوق تخصص سرطان سينه در تهران 

خانم دکتر معصومه صابریان متخصص آنکولوژی و هماتولوژی است که به صورت تخصصی در زمینه درمان بیماری سرطان سینه به بیماران کمک می کنند.  ایشان عضو انجمن آنکولوژی ایران و اروپا هستند، و سابقه درمان انواع بیماریهای مرتبط را در کارنامه کاری به ثبت رسانده اند. 

خانم دکتر صابریان در حال حاضر در تهران مشغول به فعالیت بوده و در مطب ایشان در میدان ولیعصر واقع است. اگر می خواهید از دیگر شهرهای ایران به ایشان مراجعه کنید، کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و نوبت ویزیت را رزرو نمایید.

از مزیت‌های مراجعه به خانم دکتر صابریان می توانیم به این موارد اشاره کنیم  : 

  • بهره مندی از پزشک متخصص، زبده و با تجربه
  • کلینیک آرام و شیک که با استفاده از بهترین دستگاه ها مجهز شده است.
  • هزینه های دریافتی مطابق با تعرفه ها
  • بهره گیری از کادری حرفه ای و دوره دیده
  • مهارت بالا و اخلاق حرفه ای 
  • میزان بالای رضایتمندی بیماران

برای انتخاب دکتر سرطان سینه به چه نکاتی توجه کنیم؟

انتخاب بهترین پزشک اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا پزشک متخصص می تواند احتمال خسارت ها و عوارض احتمالی را به حداقل کاهش دهد. قبل از مراجعه به پزشک متخصص سرطان سینه نکات زیر را مد نظر قرار دهید : 

  • از پزشکی کمک بگیرید که تجربه و تخصص لازم در این زمینه را داشته باشد.
  • پزشکی را انتخاب کنید، که قبلاً سابقه انجام این عمل را داشته.
  • پزشکی که با حوصله ، با دقت و دلسوز باشد.

دیدگاه

4 + پانزده =

Call Now Button